Soli Deo

• Wesołowska Julia
  • Wiśniewska Natalia
  • Zaremba Martyna

Zespół „Soli Deo” to młodzieżowo – dziecięcy zespół parafialny prowadzony pod przewodnictwem ks. Ireneusza Cielickiego. Opiekę muzyczną sprawuje P. Jowita Rutkowska. Nasza grupa działająca od jesieni 2013 r. i ciągle się rozwija. Pragniemy naszym śpiewem Chwalić Pana i uświetniać niedzielne Msze Święte. Dbamy również o piękną oprawę październikowych Nabożeństw Różańcowych oraz Drogi krzyżowej podczas Adwentu i Wielkiego Postu.

Uczestniczymy również w rekolekcjach adwentowych i wielkopostnych dla dzieci i młodzieży. Spotykamy się na próbach w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca o godzinie 11.00, oraz w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca o godz. 11.30 i śpiewamy na Mszy św. o godz. 12.00. Poznajemy wiele pięknych pieśni.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, serdecznie zapraszamy!