Jubileusz Parafii Gąsocin

W niedzielę 19 września będziemy obchodzić jubileusz 50-lecia istnienia naszej parafii oraz 60-lecia konsekracji Kościoła Parafialnego.  Zapraszam: społeczności naszych szkół, strażaków, grupy parafialne, dzieci, młodzież oraz wszystkich parafian i gości na uroczystą dziękczynną Mszę. Św. o godz. 12.00, którą będzie sprawował J. E. ks. Biskup Piotr Libera. Tego dnia po mszy odbędzie się również koncert zespołu „Moja rodzina”, zostanie odsłonięta tablica upamiętniające pierwszego proboszcza Parafii Gąsocin – ks. prał. Władysława Stradzę. Ponadto w imieniu Rady Parafialnej zapraszam wszystkich na jubileuszowy tort oraz wystawę archiwalnych zdjęć z lat 1961 – 2021 (około 500 zdjęć). Każdy otrzyma pamiątkową pocztówkę. Zachęcam również do nabywania w tym dniu okolicznościowych pamiątek: kalendarze parafialne z historią, magnesy, długopisy oraz kubki. Dla dzieci będzie atrakcja – stragany. Trwa również konkurs plastyczny związany z naszym kościołem i kaplicą w trzech kategoriach wiekowych: kl. I-III, IV-VI oraz VII – VIII i dorośli. Regulamin jest zamieszczony na stronie parafialnej oraz naszym Facebooku. Zachęcam do udziału.

Event ID:2926