Ogłoszenia z dnia 21 stycznia 2018 r.

TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 21 stycznia 2018

1. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  2. W piątek przypada w Kościele w Polsce Dzień Islamu.
  3. W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Pamiętajmy, że chrześcijanin przyjmujący kolędującego kapłana daje świadectwo swojej przynależności do Kościoła. Przeżywajmy te odwiedziny kolędowe w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. A pozostawione kolędowe błogosławieństwo niech chroni nasze domy, rodziny i umacnia nas na drodze chrześcijańskiego życia. Dzieci przygotowujące się do Komunii Świętej i młodzież do bierzmowania prosimy o przygotowanie indeksów, a innych o zeszyty od religii.
  4. Bóg zapłać nowożeńcom P. Małgorzacie i Łukaszowi Wiśniewskim za kwiaty, które zdobią kościół.
  5. Jest do nabycia aktualny numer Tygodnika „Gość Niedzielny” a w nim: Nie ma wątpliwości, że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska – przekonuje arcybiskup Tadeusz Woda z Białegostoku.
  6. Jest już „Mały Gość, a w nim: bezpłatny dodatek – płyta CD, a na niej hity z krążka zespołu Małe TGD.
  7. Po Mszy św. dzieci otrzymają obrazki (pamiątki uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.)
  8. Apel Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.